Always lead, never follow

Zapraszamy do wspólnego tworzenia grupy ludzi poszukujących nowych rozwiązań
w doskonaleniu swoich umiejętności, podnoszenia wydolności i wytrzymałości
organizmów.

Akademia Kolarstwa dla każdego

Nawigacja: Home / Akademia Kolarstwa dla każdego

Przedstawiamy projekt, którego zadaniem jest ukazać na światło dzienne drzemiące w Tobie możliwości. Proponujemy połączenie skutecznych i sprawdzonych w praktyce metod treningowych oraz opracowań dietetycznych. Mamy również możliwość zorganizowania o każdej porze roku wyjazdów na zgrupowania / obozy treningowe, gdzie z pewnością poznacie co znaczy dobrze potrenować. Prowadzimy jednoczesnie weekendowe spotkania mające na celu wyposażenie Ciebie w wiedzę niezbędną, abyś swoje sukcesy osiągał / -a świadomie mogąc podejmować decyzje np. w trakcie wyścigu gdzie szybkość podjęcia takiej decyzji jest decydująca dla odniesienia sukcesu.

Znajdziecie tu również wyniki naszych zawodników oraz ich relacje z imprez, w których brali udział. Mamy nadzieję, że pomożecie nam stworzyć grupę ludzi, którzy ciężko trenując jednocześnie potrafią się wspierać podczas wspólnych startów oraz dobrze się przy tym bawić, gdyż dobra atmosfera w grupie jest jedną z podstaw budowania atmosfery sukcesu.

Każdy może korzystać z naszych usług, jesteśmy dla ludzi, jeździmy na rowerach, biegamy na nogach i nartach, pomagamy indywidualnie w ćwiczeniach, doborze sprzętu, testujemy na sobie nowe elementy treningu oraz gadżety od naszych partnerów.


Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie bez uprzedniej zgody właściciela jest zabronione.
Projekt i wykonanie portalu: jcd.pl | Na silniku windu.org