w doskonaleniu swoich umiejętności, podnoszenia wydolności i wytrzymałości
organizmów.

Rozpoczynamy sezon

Nawigacja: Home / Aktualności / Rozpoczynamy sezon

W minioną niedzielę 13 naszych zawodników zainaugurowało starty w Polsce. Podpoznańska Murowana Goślina to pierwsza, a zarazem jedyna płaska impreza wchodząca w skład serii MTB Marathon. Trasa zostałą zmodyfikowana względem lat poprzednich, pojawiło się więcej sekcji technicznych, wąskich ścieżek, stromych, ale dość krótkich podjazdów. Całemu wyścigowi towarzyszyła kiepska pogoda, było zimno, wietrznie, kropił deszcz. W tych warunkach doskonale poradził sobie Adam Biewald wygrywając kategorię M5 na dystansie Giga (10 open). Na podium stanął także Piotr Frankowicz zajmując 3 miejsce na dystansie Mini. Jeżdżący trener - Michał Bogdziewicz zanotował piąty czas w kategorii M3 na dystansie Mega. Miejsca naszych pozostałych podopiecznych: