Always lead, never follow

Zapraszamy do wspólnego tworzenia grupy ludzi poszukujących nowych rozwiązań
w doskonaleniu swoich umiejętności, podnoszenia wydolności i wytrzymałości
organizmów.

MTB Trophy

Nawigacja: Home / Aktualności / MTB Trophy

Tegoroczny MTB Trophy można uznać za wyjątkowy z kilku powodów. Zdecydowanie zaskoczyła bardzo sprzyjająca i mało deszczowa aura. Po drugie trudności i napięcie rosło do ostatniego etapu, a tym samym był on prawdziwym etapem rozstrzygnięć. Po trzecie każdy z etapów był dość wyrównany pod względem czasowym. Z uwagi na brak etapów kosztujących zwycięzcę 5 i więcej godzin jazdy Trophy okazało się także łaskawe dla znacznej ilości zawodników. Wszystkim zawodnikom trenującym z Bike Academy, którzy wzbogacili swoją garderobę o wyjątkową, zieloną koszulkę „finishera” gratulujemy wytrwałości i siły woli.Pozycje naszych zawodników:

- Adam Biewald (2 msc. w klasyfikacji kategorii M4, 16 msc. OPEN)
- Agnieszka Zych (dietetyczka Bike Academy, 4 msc. w klasyfikacji kategorii K3, 136 msc. OPEN)
- Tomasz Solecki (35 msc w klasyfikacji kategorii M3, 84 msc. OPEN)
- Daniel Olszewski (98 msc w klasyfikacji kategorii M3, 216 msc. OPEN)Trophy 2012 było zdecydowanie najbardziej międzynarodowym spośród dotychczasowych zarówno pod względem udziału obcokrajowców jak i zróżnicowania narodowościowego. Szósta edycja była również najbardziej … „kobieca”. Udział Pań wynosił około 10% wszystkich uczestników. Wielkie gratulacje za wytrwałość i odwagę. Spośród 403 stających na linii startu, 302 dotarło szczęśliwie na metę, w tym 4 Naszych ludzi. Gratulujemy 100% skuteczności.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie bez uprzedniej zgody właściciela jest zabronione.
Projekt i wykonanie portalu: jcd.pl | Na silniku windu.org