Always lead, never follow

Zapraszamy do wspólnego tworzenia grupy ludzi poszukujących nowych rozwiązań
w doskonaleniu swoich umiejętności, podnoszenia wydolności i wytrzymałości
organizmów.

Karpacz – Karkonoski test

Nawigacja: Home / Aktualności / Karpacz – Karkonoski test


Takie określenie najszybciej przychodzi na myśl by opisać to, co wydarzyło się w minioną sobotę u stóp, gdzieniegdzie ośnieżonej jeszcze, królowej Karkonoszy. O trasie wyścigu w Karpaczu mówiło się od momentu zakończenia ubiegłorocznej edycji. Absolutna minimalizacja nawierzchni asfaltowej, wybitna selekcja najtrudniejszych i najbardziej wyrafinowanych odcinków wywołała ogromne emocje jak i wiele skrajnych wrażeń oraz opinii. Pocięte korzeniami i urozmaicone kamieniami, zakręcone ścieżki  dały się we znaki wszystkim uczestnikom. Na trasie znalazły się także dające dużo oddechu, ale i możliwości spojrzenia na otaczające Karkonosze, łatwe dukty niewymagających nic ponad minimum pary w płucach. Nie sposób pominąć rywalizacji na tej bezprecedensowej w skali chyba nie tylko kraju trasie. Na każdym z dystansów premiowani byli tym razem zawodnicy niekoniecznie najmocniejsi, ale na pewno kompletni, dysponujący odpowiednią kondycją, ale także niepodważalnymi umiejętnościami technicznymi.
Na giga, co zaskoczeniem nie jest, takimi zawodnikami okazali się Bogdan Czarnota, Radek Rękawek i zawodnik BikeAcademy - Adam Biewald (3 open i 1 w kat. M4 na dystansie GIGA). Na dystansie Mini drugie miejsce w kat. M3 (5 w Open) zdobył Piotr Frankowicz. Nasi zawodnicy lokowali się na następujących pozycjach:
Dystans Giga: Maciej Zielonka – 10 w kat. M2, Tomasz Solecki – 21 w M3, Marcin Wichłacz – 22 w M3 Na dystansie Mega, 11 w
kat. M3 był jeżdżący trener – Michał Bogdziewicz, 66 w M3 – Daniel Olszewski.

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie bez uprzedniej zgody właściciela jest zabronione.
Projekt i wykonanie portalu: jcd.pl | Na silniku windu.org