Always lead, never follow

Zapraszamy do wspólnego tworzenia grupy ludzi poszukujących nowych rozwiązań
w doskonaleniu swoich umiejętności, podnoszenia wydolności i wytrzymałości
organizmów.

Obóz Hiszpania (CALPE).

Nawigacja: Home / Aktualności / Obóz Hiszpania (CALPE).

Jednym z „grubszych” elementów w okresie przygotowawczym jest budowanie kondycji specjalnej. W tym czasie znacznie więcej czasu poświęcamy na jazdę rowerową, a biorąc pod uwagę warunki atmosferyczne panujące w naszym kraju, zdecydowanie lepszym miejscem na „robienie bazy kilometrowej” jest południe kontynentu.
W 2013 roku planujemy zorganizowanie zgrupowania specjalistycznego w cenionym przez kolarzy hiszpańskim Calpe w terminie 08 - 17.03.2013 (ew. 08 - 15.03.2013)


Zajęcia prowadzone przez:
- Michał Bogdziewicz
- Grzegorz Golonko

Miejsce zakwaterowania:
Hotel AR Diamante Beach Spa **** (http://www.hotel-diamante-calpe.com)
Pokoje w hotelu AR Diamante Beach **** wyposażone: w klimatyzację, sejf, mini-bar, telefon, TV sat, łącze internetowe; ponadto wygrzewając się na dużych balkonach będzie można zregenerować siły przed kolejnymi treningami. Poza ww. elementami do dyspozycji są także 3 baseny. Hotel oferuje szereg udogodnień, tak, aby w możliwie najlepszy sposób spędzić czas na wybrzeżu Costa Blanca.W ramach zgrupowania proponujemy:
- plan treningowy i jego realizacja uwzględniająca indywidualne możliwości i potrzeby każdego uczestnika,
- nielimitowane konsultacje treningowe indywidualne i grupowe w zależności od potrzeb,
- kontrola parametrów organizmu: masa, % H2O, % tłuszczu itd. na wadze Tanita BC-601,
- warsztaty dla użytkowników Garmin,
- możliwość realizacji treningów i ich analizy za pomocą urządzeń Garmin Edge 500 i Edge 800.Treningi będą prowadzone na widowiskowych, pagórkowatych i górskich trasach okolic hiszpańskiego Calpe. Na zgrupowaniu skupimy się na treningu wytrzymałości ogólnej i siłowej wprowadzając także wstępne elementy rywalizacji kolarskiej. Tereny do tego typu ćwiczeń umożliwiają pełną realizację założonych planów. Ponadto treningi mogą być nagrywane za pomocą kamer GoPro HD Hero2 oraz Hero3 a następnie analizowane pod względem techniki i ergonomii jazdy oraz pozycji na rowerze.Michał i Grzegorz jako byli zawodowcy, a także Tomek (zwycięzca wielu imprez kolarskich) podczas każdego przejechanego kilometra będą służyli pomocą i sugestią mającą na celu zwiększenie efektywności ćwiczeń. Wiedza praktyczna i doświadczenia zdobyte podczas wielu lat startów w zawodach będą nieodzownym elementem przed, w trakcie i po każdym treningu.Pogoda w tym rejonie (marzec) umożliwia zdecydowanie skuteczniejszą realizację wiosennych programów treningowych, temperatura oscyluje w okolicach 20-23 stopni co daje możliwość zdobycia pierwszej kolarskiej opalenizny.

Wyżywienie serwowane w hotelowej restauracji w formie „bufetu szwedzkiego”: śniadania i obiadokolacje z bardzo urozmaiconym menu!!!

Hotel AR Diamante Beach Spa **** jest ulubionym miejscem zakwaterowania ekip UCI Pro Team. W ubiegłym roku w tym samym czasie gościli tu zawodnicy grup Astana Pro Team oraz RadioShack – Nissan. Wyobrażacie sobie śniadanie w towarzystwie Fabiana Cancellary, Romana Kreuzigera czy Jensa Voigta?

Cena za pobyt i opiekę na miejscu w okresie:
* 08 – 18.03.2013 (10 dni),
1939 zł/osoba (pokój dwuosobowy)

* 08 – 15.03.2013 (7 dni),
1619 zł/osoba (pokój dwuosobowy)

** istnieją inne opcje zakwaterowania

Przelot na trasie (sugerujemy): Kraków – Alicante – Kraków we własnym zakresie. Więcej informacji: http://www.krakowairport.pl/pl/10/3/34/Rozklad-lotow?d=82

Opcje dodatkowe:
- transport na trasie Alicante (lotnisko) -
Hotel AR Diamante, min. 6 osób - 50 zł/osoba z bagażem
- transport na trasie
Hotel AR Diamante Alicante (lotnisko), min. 6 osób - 50 zł/osoba z bagażem

Zaliczka w wysokości 30% płatna do 5 dni roboczych po zgłoszeniu (dane w informacji zwrotnej) – reszta do 10 lutego. Zapraszamy do kontaktu każdego bez względu na stopień zaawansowania sportowego. Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia do 10 lutego 2013 roku.

Więcej informacji:
Grzegorz: gg@MTBchallenge.com


Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie bez uprzedniej zgody właściciela jest zabronione.
Projekt i wykonanie portalu: jcd.pl | Na silniku windu.org