w doskonaleniu swoich umiejętności, podnoszenia wydolności i wytrzymałości
organizmów.

Rusza sezon MTB

Nawigacja: Home / Aktualności / Rusza sezon MTB

Po opornym, ale co ważne ostatecznym ustąpieniu upartej tegorocznej zimy w końcu ruszył sezon MTB. W związku z niepotykanymi dotąd przesunięciami i przetasowaniami w ogólnopolskim kalendarzu inauguracyjny start miał miejsce dopiero 1 maja, ale tradycyjnie w podpoznańskiej Murowanej Gośœlinie w iśœcie wiosennych nastrojach. Do rywalizacji na nieco zmodyfikowanej w stosunku do ubiegłych lat trasie stanęło kilku naszych, spragnionych zastrzyku adrenaliny kolarzy.

Na podium (dystans MINI) stanęła Ania Olszewska zdobywając drugie miejsce w kat. K3 (również 2 OPEN). Dystans MEGA to 3 lokata w kat. M3 jeżdżącego trenera Michała Bogdziewicza (6 msc. OPEN), na 19 miejscu rywalizację ukończył Daniel Olszewski (59 OPEN), zaś Tomasz Adryan uplasował się na 21 pozycji w kat. M4 (123 OPEN).

Z tonu nie spuszcza Sebastain Szraucner, który w minioną niedzielę wygrał niemiecki Kellerwald-Bikemarathon

Projekt i wykonanie portalu: jcd.pl | Na silniku windu.org