Always lead, never follow

Zapraszamy do wspólnego tworzenia grupy ludzi poszukujących nowych rozwiązań
w doskonaleniu swoich umiejętności, podnoszenia wydolności i wytrzymałości
organizmów.

Jedziemy dalej ...

Nawigacja: Home / Aktualności / Jedziemy dalej ...

Kolejny sezon rowerowo - triathlonowy dobiegł końca. Razem z trenującymi u nas zawodnikami powoli kończymy okres roztrenowania i rozpoczynamy przygotowania do następnego roku. Miniony sezon był dla nas szczególny. Przede wszystkim cieszą postępy podopiecznych, wszyscy znacząco podniesli swój poziom sportowy, w wielu przypadkach potwierdzają to wyniki osiągane na imprezach rozgrywanych w kraju, jak i za granicą. Wyścigi MTB, jednodniowe i etapowe, wyścigi szosowe i od tego roku równiez triathlony - tam mogły sprawdzać swe możliwości trenujące z nami osoby. W mijającycm sezonie zaangażowaliśmy się także w stworzenie drużyny triathlonowej, zawodnicy przez nas wspierani wielokrotnie zajmowali czołowe miejsca, ponadto swą wiedzą i doświadczeniem dzielili się z innymi pasjonatami "trójboju".
 

Oprócz planów treningowych, kontroli i nadzoru nad ich realizacją, bieżących analiz wyników sportowych, badań wydolnościowych, wsparcia psychologicznego, taktycznego i innych elementów stanowiących o końcowym efekcie - w wielu przypadkach - miejscu w klasyfikacji danych zawodów, zajmowaliśmy się także organizacją zagranicznych obozów treningowych oraz krajowych spotkaniach doszkalających technikę jazdę na rowerze.


 
Chcąc zaoferować usługi najwyższej jakości, szkolimy się, bierzemy udział w seminariach poświęconym sportom wytrzymałościowym, ale przede wszystkim sami na własnych organizmach testujemy to, co później włączamy do planów treningowych, wdrażając praktyczną i sprawdzoną wiedzę. Doceniają to współpracujący z nami zawodnicy ... to cieszy!
 

 
Od nowego sezonu, po prawie dwóch latach zbierania wiedzy i doświadczeń wdrażamy do naszej oferty rowerowe plany treningowe oparte na pomiarze i analizie mocy. Produkty do tego typu treningów są dostępne od kilku lat, wiele osób "od dawna" wykorzystuje ta metodę treningową - to wiemy. Wiemy także, jak duży odsetek posiadających urządzenia SRM, Powertap, Power2max, czy Garmin Vector wykorzystuje sprzęt "dla samego posiadania" lub trenuje w dość dużej nieświadomości.
 

Chcemy zaproponować nowe rozwiązania, funkcjonujące m.in. w kolarstwie zawodowym, tak by uzyskany efekt końcowy zadowalał każdego uczestnika imprez MTB, szosowych, czy triathlonowych, tym samym był adekwatny do ilości, jakości i formy realizacji jednostek treningowych.

Od Ciebie zależy "kiedy" i "gdzie", my wskażemy "jak" i "dlaczego".

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie bez uprzedniej zgody właściciela jest zabronione.
Projekt i wykonanie portalu: jcd.pl | Na silniku windu.org