Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Obozy treningowe

Hiszpańskie Calpe to sprawdzona miejscówka umożliwiająca odpowiednie przygotowanie do kolejnego sezonu zarówno dla kolarzy, jak i triathlonistów. Upodobaliśmy sobie to miejsce, gdyż idealnie spełnia rolę "inkubatora" sportowej formy, jej skoordynowanego rozwoju i wzrostu. Być może ww. słowa są dość przewrotne, jednakże wzorujemy się w pewnym sensie na Mistrzu Świata w kolarstwie szosowym - Michale Kwiatkowskim. Skoro on wybiera hiszpańskie wschodnie wybrzeże i dzięki temu kilka ostatnich sezonów rozpoczyna z "mocną nogą", to dlaczego nie mielibyśmy w podobnych warunkach budować choćby ułamka tego, co prezentuje zawodnik brytyjskiego teamu.


Wzorem ostatnich 8 lat, identycznie również i w przyszłym 2021 roku organizujemy obozy treningowe przeznaczone dla kolarzy i triathlonistów. 
W Calpe trenować będziemy w dniach:
 
1. od 20 lutego do 27 lutego 2021
 
2. od 6 marca do 16  marca (lub do 13 marca) 2021
 
Hotel, wyżywienie, trasy, obiekty i warunki są sprawdzone, więc po co zmieniać coś, co daje komfort i gwarancję porządnego "naładowania akumulatora"?
 
DSC_0628
 
Zajęcia prowadzone przez doświadczonych "obozowiczów" - Grzegorza Golonko i Michała Bogdziewicza


Miejsce zakwaterowania: 
Hotel AR Diamante Beach Spa **** (http://www.hotel-diamante-calpe.com)

 
Pokoje w hotelu AR Diamante Beach **** wyposażone: w klimatyzację, sejf, mini-bar, telefon, TV sat, łącze internetowe; ponadto wygrzewając się na dużych balkonach będzie można zregenerować siły przed kolejnymi treningami. Hotel oferuje szereg udogodnień, tak, aby w możliwie najlepszy sposób spędzić czas na wybrzeżu Costa Blanca. 
Treningi będą prowadzone na widowiskowych, pagórkowatych i górskich trasach okolic hiszpańskiego Calpe. Na zgrupowaniu skupimy się na treningu wytrzymałości ogólnej i siłowej wprowadzając także wstępne elementy rywalizacji. Tereny do tego typu ćwiczeń umożliwiają pełną realizację założonych planów.
 
Michał i Grzegorz jako byli zawodowcy, podczas treningów będą służyli pomocą i sugestią mającą na celu zwiększenie efektywności ćwiczeń. Trenerzy (z wiedzą praktyczną i doświadczeniem zdobytym podczas wielu lat startów w zawodach) będą do dyspozycji każdego obozowicza - przed, w trakcie i po każdym treningu..
Pogoda w tym rejonie (marzec) umożliwia zdecydowanie skuteczniejszą realizację wiosennych programów treningowych, temperatura oscyluje w okolicach 20-23 stopni co daje możliwość zdobycia pierwszej opalenizny.

Cena za pobyt na miejscu:
- 7 dni, cena 2549 zł
- 10 dni, cena 3049 zł
terminy sugerowane możliwością przelotu na trasie: Warszawa Modlin - Alicante - Warszawa Modlin

W pakiecie zawarte są:
- zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym (7 lub 10 dni) w Hotelu AR Diamante Beach Spa **** (pokój jednoosobowy dopłata 35%)
- wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja w formie obfitego i urozmaiconego bufetu
- omawiane treningi uwzględniające możliwości i potrzeby uczestników
- indywidualne konsultacje treningowe (w zależności od potrzeb)
- drobne naprawy rowerowe i serwis mechaniczny

 
Opcje dodatkowe (płatne odrębnie)
- transfer z/na lotnisko w Alicante, ok. 22-25 EUR/osoba w jedną stronę (plus rower plus bagaż) w przypadku grupy min. 10 osób (szczegóły do ustalenia)

Przelot na trasie (sugerujemy): Waraszawa Modlin – Alicante – Warszawa Modlin we własnym zakresie. Więcej informacji: Warsaw Modlin Airport - mapa połączeń

Zaliczka w wysokości 30% płatna do 5 dni roboczych po zgłoszeniu (dane w informacji zwrotnej) – reszta do 2 dni przed wyjazdem. Zapraszamy do kontaktu każdego bez względu na stopień zaawansowania sportowego. Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. 

Więcej informacji:
biuro@bikeacademy.pl
trening@bikeacademy.pl